Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe

Filharmonia; Russian National Ballet of Siberia Krasnojarsk; 26 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 stycznia 2020 r. rozprowadzane będą bilety na występ Russian National Ballet of Siberia Krasnojarsk.
Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe

Filharmonia; Doda z Orkiestrą; 22 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 stycznia 2020 r. rozprowadzane będą bilety na koncert: Doda z Orkiestrą.

Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe

Filharmonia; spektakl "Kobiety kontra mężczyźni"; 15 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 stycznia 2020 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: "Kobiety kontra mężczyźni" - Teatr Kamienica z Warszawy
Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe

Filharmonia; Electropop Orchestra; 8 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 stycznia 2020 r. rozprowadzane będą bilety na widowisko muzyczne: Electropop Orchestra.

Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe

Kino Zorza - koncert; Michał Wiśniewski Akustycznie; 7 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 stycznia 2020 r. rozprowadzane będą bilety na koncert: Michał Wiśniewski Akustycznie.
Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe

Kino Zorza - transmisja opery; "Porgy i Bess"; 1 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 stycznia 2020 r. rozprowadzane będą bilety na transmisję satelitarną opery z cyklu "The Metropolitan Opera: Live in HD": „Porgy i Bess".

18 Lis
Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe

Filharmonia; koncert zespołu IRA; 09 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na koncert zespołu IRA.
18 Lis
Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe dla dzieci

Filharmonia; spektakl "Alicja w Krainie Muzycznej Magii"; 08 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl muzyczny dla dzieci (6-12 lat) "Alicja w Krainie Muzycznej Magii".

Archiwum wiadomości