Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe dla dzieci

Teatr "Maska"; spektakl dla dzieci „O mniejszych braciszkach Św....

Uprzejmie informujemy, że od dnia 23 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl dla dzieci (4+): "O mniejszych braciszkach Św. Franciszka".
Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe dla dzieci

Teatr "Maska"; spektakl dla dzieci „Opowieść wigilijna"; 8 grudnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 23 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl dla dzieci (7+): "Opowieść wigilijna".

Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe dla dzieci

Teatr "Maska"; spektakl dla dzieci „Zorro"; 24 listopada 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl dla dzieci (7+): "Zorro".
Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe dla dzieci

Teatr "Maska"; spektakl dla dzieci „Nina i Paul"; 17 listopada 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl dla dzieci (11+): "Nina i Paul".

Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe dla dzieci

Teatr "Maska"; spektakl dla dzieci „Akademia Pana Kleksa"; 10 listopada 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl dla dzieci (5+): "Akademia Pana Kleksa".
Imprezy kulturalne i rekreacyjno-sportowe dla dzieci

Zgłoszenia dzieci na "Zabawę Noworoczną 2020"

Uprzejmie informujemy pracowników Uczelni, że do dnia 12 listopada 20119 r. przyjmowane są zgłoszenia dzieci na "Zabawę Noworoczną 2020".

Archiwum wiadomości