Strona: Zabawa Noworoczna; 15 stycznia 2023 r. / Biuro ds. Socjalnych i Bytowych

Zabawa Noworoczna; 15 stycznia 2023 r.

09-01-2023

Serdecznie zapraszamy dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej w wieku od 3 do 13 lat na Zabawę Noworoczną, która odbędzie się 15 stycznia 2023 r. od godz. 10:00 do godz. 13:00 w Centralnym Klubie Studentów PRz "PLUS" (dawna Stołówka Studencka), ul. Akademicka 8. Zapewniamy program o charakterze balu, obecność Mikołaja oraz poczęstunek (kawa lub herbata, sok, ciasto tortowe).

Powrót do archiwum aktualności