Strona: Zabawa Noworoczna; 14 stycznia 2024 r. / Biuro ds. Socjalnych i Bytowych

Zabawa Noworoczna; 14 stycznia 2024 r.

27-12-2023

Biuro ds. Socjalnych i Bytowych zaprasza dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej na Zabawę Noworoczną, która odbędzie się w dniu 14.01.2024 r. (niedziela) w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Rzeszowskiej (dawna Stołówka Studencka) od godziny 10:00 do godziny 13:00.

Warunkiem udziału w zabawie jest odbiór przez pracowników w Biurze ds. Socjalnych i Bytowych, zaproszeń dla dzieci uprawniających do uczestnictwa w Zabawie Noworocznej, oraz otrzymania paczki podczas zabawy.

Odbiór zaproszenia nie jest wymagany dla dzieci pracowników, które nie będą mogły uczestniczyć w Zabawie Noworocznej oraz nie będą odbierać paczki podczas jej trwania, w tym przypadku paczki będą dostępne do odbioru w Biurze ds. Socjalnych i Bytowych po okazaniu karty pracownika w terminie od dnia 15.01.2024 r. do dnia 31.01.2024 r.

Powrót do archiwum aktualności