Strona: Zabawa Noworoczna dla dzieci; 5 stycznia 2020 r. / Biuro ds. Socjalnych i Bytowych

Zabawa Noworoczna dla dzieci; 5 stycznia 2020 r.

11-12-2019

Serdecznie zapraszamy dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej na Zabawę Noworoczną, która odbędzie się w dniu 5 stycznia 2020 r., tj. niedziela, w godz. od 10:00 do 13:00 w Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz (Hala Sportowa), ul. Poznańska 2A.

Prosimy o zmianę obuwia (dla dzieci i ich opiekunów).

Wydawanie paczek nastąpi w czasie zabawy za zwrotem otrzymanych zaproszeń lub w Sekcji ds. Socjalnych i Bytowych, Arcus pok. 5, w dniach od 8 do 17 stycznia 2020 r.

Powrót do archiwum aktualności