18 Lis

Filharmonia; Zespoł Pieśni i Tańca "Śląsk"; 05 stycznia 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na występ Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
18 Lis

Filharmonia; Noworoczna Gala Operetkowa; 03 stycznia 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na Noworoczną Galę Operetkową - Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy.

12 Lis

Koncert Jubileuszowy 50-lecia Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca PRz...

Uprzejmie informujemy, że od dnia 12 listopada 2019 r. rozprowadzane będą "Karty wstępu" na koncert Jubileuszowy 50-lecia Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca PRz "Połoniny".
08 Lis

Filharmonia; Koncert Noworoczny; 01 stycznia 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 6 grudnia 2021 r. rozprowadzane będą bilety na Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej.

08 Lis

Ave Teatr; spektakl „Historie łóżkowe"; 06 grudnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 14 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: „Historie łóżkowe".
30 Paź

Filharmonia; Do Betlejem. Oratorium na Boże Narodzenie; 14 grudnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 04 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na widowisko: Do Betlejem. Oratorium na Boże Narodzenie.

30 Paź

Filharmonia; spektakl "Berek, czyli upiór w moherze 2"; 08 grudnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 04 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: "Berek, czyli upiór w moherze 2".
30 Paź

Filharmonia; Andrzej Piaseczny "The Best of"; 07 grudnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 04 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na koncert: Andrzej Piaseczny "The Best of".