Strona: Biuro ds. Socjalnych i Bytowych

11 Gru

Zabawa Noworoczna dla dzieci; 5 stycznia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej na Zabawę Noworoczną, która odbędzie się w dniu 5 stycznia 2020 r. tj. niedziela w godz. od 10:00 do 13:00 w CFiS PRz (Hala Sportowa)
11 Gru

TAURON Arena Kraków; koncert "André Rieu World Tour 2020”; 17 czerwca 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą bilety na koncert André Rieu World Tour 2020. Zainteresowanych pracowników prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: ala_o@prz.edu.pl chęci udziału w koncercie

11 Gru

Hala Podpromie; Musical METRO; 30 maja 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą bilety na widowisko: Musical METRO. Zainteresowanych pracowników prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: ala_o@prz.edu.pl chęci udziału w widowisku.
18 Lis

Filharmonia; Kabaret Smile; 16 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na występ Kabaretu Smile - "Tu i teraz".

18 Lis

Filharmonia; koncert zespołu IRA; 09 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na koncert zespołu IRA.
18 Lis

Filharmonia; spektakl "Alicja w Krainie Muzycznej Magii"; 08 lutego 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl muzyczny dla dzieci (6-12 lat) "Alicja w Krainie Muzycznej Magii".

18 Lis

Filharmonia; Kabaret Moralnego Niepokoju; 19 stycznia 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju - "Tego jeszcze nie grali".
18 Lis

Filharmonia; Golec uOrkiestra; 09 stycznia 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 listopada 2019 r. rozprowadzane będą bilety na koncert zespołu Golec uOrkiestra.