16 Paź

Teatr "Maska"; spektakl dla dzieci „Akademia Pana Kleksa"; 10 listopada 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl dla dzieci (5+): "Akademia Pana Kleksa".
16 Paź

Zgłoszenia dzieci na "Zabawę Noworoczną 2020"

Uprzejmie informujemy pracowników Uczelni, że do dnia 12 listopada 20119 r. przyjmowane są zgłoszenia dzieci na "Zabawę Noworoczną 2020".

08 Paź

Filharmonia; spektakl "Czarna komedia"; 01 grudnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 17 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: "Czarna komedia".
08 Paź

Filharmonia; opera "Nabucco"; 28 listopada 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 17 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na operę Giuseppe Verdiego: "Nabucco".

08 Paź

Filharmonia; Russian National Ballet - Kostroma; 19 listopada 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 14 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na występ: Russian National Ballet - Kostroma.
08 Paź

Filharmonia; Maleńczuk + Rhythm Section; 16 listopada 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 14 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na koncert: Maleńczuk + Rhythm Section.

08 Paź

Teatr Bo Tak; spektakl „Śmiech Wzbroniony"; 27 października 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 10 października 2019 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: „Śmiech Wzbroniony".
27 Wrz

Kino Zorza - transmisja opery; "Turandot"; 12 października 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 30 września 2019 r. rozprowadzane będą bilety na transmisję satelitarną opery z cyklu "The Metropolitan Opera: Live in HD": „Turandot".