16 Wrz

Royal National Ballet of Georgia Potskhishvili; Filharmonia Podkarpacka; 13...

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 września 2021 r. rozprowadzane będą bilety na: Royal National Ballet of Georgia Potskhishvili.
13 Wrz

Teatr Bo Tak; spektakl „Śmiech Wzbroniony"; 3 października 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 14 września 2021 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: „Śmiech Wzbroniony".

06 Wrz

Koncert Viki Gabor z zespołem; Filharmonia Podkarpacka; 4 października 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 9 września 2021 r. rozprowadzane będą bilety na koncert: Viki Gabor z zespołem
17 Sie

Karnety - siatkówka mężczyzn - sezon 2021/2022

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 17 do 23 sierpnia 2021 r. przyjmowane są zgłoszenia chęci zakupu karnetów na mecze PlusLigi i Pucharu Polski z udziałem drużyny Asseco Resovia Rzeszów.

05 Sie

II runda żużlowych IMŚ na długim torze; 28 sierpnia 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą bilety na II rundę żużlowych IMŚ na długim torze. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: sekcjasocjalna@prz.edu.pl chęci zakupu biletów
11 Cze

KONCERT PLENEROWY - 60 Muzyczny Festiwal w Łańcucie; 2 lipca 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą bilety na KONCERT PLENEROWY "Kochajmy Polskie Piosenki" - 60 Muzyczny Festiwal w Łańcucie (Ogród Angielski przy Miejskim Domu Kultury w Łańcucie).

21 Maj

Dzień Dziecka - bilety do Energylandii

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą bilety do parku rozrywki Energylandia dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat oraz ich rodziców. Chęć zakupu biletów należy zgłosić do dnia 27 maja 2021 r.
21 Maj

Wydłużenie terminu ważności biletów-kuponów do kina Helios

Uprzejmie informujemy, że termin ważności biletów-kuponów do kina Helios, zakupionych w drugiej połowie 2019 r. został wydłużony do 30 listopada 2021 r.