Karnety na mecze żużlowe; sezon 2021

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 20 do 28 maja 2021 roku rozprowadzane będą karnety na mecze żużlowe z udziałem drużyny 7R Stolaro Stal Rzeszów.
19 Maj

Ave Teatr; spektakl „Kobieta na zamówienie"; 5 czerwca 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 maja 2021 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: „Kobieta na zamówienie".

19 Maj

Ave Teatr; spektakl „Historie łóżkowe"; 2 czerwca 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 maja 2021 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: „Historie łóżkowe".
15 Lut

Zgłoszenia dzieci na paczkę świąteczną 2021

Uprzejmie informujemy pracowników Uczelni, że do dnia 22 lutego 2021 r. przyjmowane są zgłoszenia dzieci na świąteczną paczkę wielkanocną.

10 Lut

Ave Teatr; spektakl „Ni pies, ni wydra coś na kształt miłości"; 5 marca 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 12 lutego 2021 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: „Ni pies, ni wydra coś na kształt miłości".