03 Mar

Karnety - piłka nożna - runda wiosenna sezonu 2021/2022

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą karnety na mecze piłki nożnej. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: sekcjasocjalna@prz.edu.pl chęci zakupu karnetów do dnia 8.03.2022
24 Lut

Spektakl: "Oszuści"; Filharmonia Podkarpacka; 2 kwietnia 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 28 lutego 2022 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: "Oszuści"

24 Lut

Teatr Bo Tak; spektakl „ORDONKA - jeśli kochasz mnie"; 27 marca 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 28 lutego 2022 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: „ORDONKA - jeśli kochasz mnie" - Teatr Bo Tak
21 Lut

Spektakl: "Przygoda z Ogrodnikiem"; Filharmonia Podkarpacka; 21 marca 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 22 lutego 2022 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: "Przygoda z Ogrodnikiem"

09 Lut
Obozy i kolonie dla dzieci

Teatr "Maska"; spektakl dla dzieci (4+) „O mniejszych braciszkach Św....

Uprzejmie informujemy, że od dnia 10 lutego 2022 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl dla dzieci (4+): „O mniejszych braciszkach Św. Franciszka".
02 Lut

Koncert zespołu IRA; Filharmonia Podkarpacka; 9 marca 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą bilety na koncert zespołu IRA. Zainteresowanych pracowników prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: sekcjasocjalna@prz.edu.pl chęci udziału w koncercie.

01 Lut
Obozy i kolonie dla dzieci

Kolonia letnia dla dzieci; od 20 do 29 lipca 2022 r.; Giewartów lub Mrówki

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacji letnich organizowana jest kolonia dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat z oferty firmy SUN-SPORT w Giewartowie lub Mrówkach. Zapisy do dnia 11 lutego 2022 r.
01 Lut

Polska Noc Kabaretowa 2022; Hala Podpromie; 14 maja 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 3 lutego 2022 r. rozprowadzane będą bilety na widowisko kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2022