21 Sty

Karnety na mecze żużlowe; sezon 2022

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą karnety na mecze żużlowe w sezonie 2022. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: sekcjasocjalna@prz.edu.pl chęci zakupu karnetów.
19 Sty

Koncert Grzegorza Turnau; Filharmonia Podkarpacka; 13 marca 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą bilety na koncert Grzegorza Turnau. Zainteresowanych pracowników prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: sekcjasocjalna@prz.edu.pl chęci udziału w koncercie.

19 Sty

Koncert zespołu Dżem; Filharmonia Podkarpacka; 12 marca 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że rozprowadzane będą bilety na koncert z zespołu Dżem. Zainteresowanych pracowników prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: sekcjasocjalna@prz.edu.pl chęci udziału w koncercie.
17 Sty

Koncert Wiedeński z Gwiazdami; Filharmonia Podkarpacka; 27 października 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 19 stycznia 2022 r. rozprowadzane będą bilety na: Koncert Wiedeński z Gwiazdami - VIVA Wiedeń - VIVA Broadway

10 Sty

Teatr im. W. Siemaszkowej; spektakl „Wiśniowy sad"; 28 stycznia 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 11 stycznia 2022 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl: "Wiśniowy sad".
10 Sty

Teatr "Maska"; spektakl dla dzieci (7+) „Kajtuś Czarodziej"; 23 stycznia 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 11 stycznia 2022 r. rozprowadzane będą bilety na spektakl dla dzieci (7+): "Kajtuś Czarodziej".